Heinz Hesse KG Distribution

Yale-Allee 17
42329 Wuppertal
Telefon kom.: 0049 17 37 39 53 68
Telefax (0202) 73 40 27

HRA 14838 / Amtsgericht Wuppertal
Email: polen@heinz-hesse-kg.com

www.heinz-hesse-kg.pl

Kontakt do strony niemieckiej:
www.heinz-hesse-kg.de

Osoba kontaktowa: Agnieszka Kordowska 

Sprzedaż tylko do handlu specjalistycznego! 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, oczywiście skierujemy Państwa do naszego najbliższego dystrybutora.
Prosimy o kontakt, chętnie Państwu doradzimy!
Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia zmian technicznych.
Nie ponosimy odpowiedzialność za pomyłki, oraz za błędne dane i ilustracje techniczne.

Adres korespondencyjny:

Heinz Hesse KG
Yale-Allee 17
42329 Wuppertal

Właściciel: Thomas Hesse 

Osoba kontaktowa: Agnieszka Kordowska

Odpowiedzialność za treść i.S.d.§ 10 MDStV : 
Heinz Hesse KG
Yale-Allee 17
42329 Wuppertal

Tel.: +49(0)202/734282
Fax: +49(0)202/734027

USt-Id.-Nr. DE 121106970 · HRA 14838
Sąd: Sąd Rejonowy w Wuppertal

Numer podatkowy: 132/5804/0124

 

Informacje o prawach autorskich:

Treści i oprogramowanie strony internetowej są przez nas chronione prawem autorskim. Wszystkie prawa są zastrzeżone. Fragmenty strony internetowej mogą zawierać zdjęcia i teksty, które są przedmiotem autorskim osób trzecich. Informacje ze strony internetowej, łącznie ze zdjęciami i tekstami nie mogą być, kopiowanie, przenoszone, rozprowadzane lub przechowywane bez uprzedniej pisemnej zgody wydawcy. Modyfikacja treści strony internetowej jest zabroniona.

 

Informacje o zewnętrznych linków:

Zgodnie z wyrokiem z dnia 12 maja 1998 r.- 312 O 85/98 „Odpowiedzialność za linki” Sąd Okręgowy w Hamburgu postanowił, że umieszczenie linku skutkuje ponoszeniem odpowiedzialności za jego treści. Można temu zapobiec poprzez zdystansowanie się od tych treści. Niniejszym wyraźnie dystansujemy się od wszystkich treści wszelkich stron, których linki znajdują się na naszej stronie internetowej oraz nie uznajemy tych treści za naszą własność. Oświadczenie to dotyczy wszystkich linków umieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

 

Ograniczenie odpowiedzialności:

Informacje udostępnione na niniejszej stronie internetowej zostały starannie sprawdzone i są regularnie aktualizowane. Nie możemy jednak zagwarantować, że wszystkie dane są stale kompletne, prawidłowe i przedstawione w najbardziej aktualnej formie. Dotyczy to w szczególności wszystkich połączeń („linków”) do innych stron internetowych, do których odsyłamy pośrednio lub bezpośrednio. Zastrzegamy sobie prawo do uzupełniania, usuwania lub modyfikowania wszelkich informacji. Poza tym, nie jest naszą odpowiedzialność, podjęcia środków ostrożności przeciwko destrukcyjnych programów lub częściami programu takimi jak wirusy, robaki, konie trojańskie, itp., na serwerach sieci Web, które mogą być dostępne za pośrednictwem linków z naszej strony internetowej.